en
pl

Czujemy się zaszczyceni otrzymanym medalem, jest on dla nas potwierdzeniem że nasza idea oferowania nowoczesnych i praktycznych rozwiązań stropowych jest doceniana zarówno przez ekspertów jak i klientów.

Artur Kisiołek, Prezes Zarządu KONBET Sp. z o.o. Sp. k

 

Jesteśmy bardzo dumni z otrzymania tak ważnego wyróżnienia, jakim jest Złoty Medal MTP na Securex 2012. Ta nagroda jest potwierdzeniem wysokiej klasy produktu oraz innowacyjności systemu PowerG.

Za nowoczesne systemy bezprzewodowe Alarm Control otrzymaliśmy prestiżowy Złoty Medal MTP 2013 - Wybór Konsumentów. Ten produkt otrzymał już wiele cennych nagród przyzanych przez specjalistów branżowych, włącznie za Złotym Medalem targów zabezpieczeń SECUREX 2012, jednak zwycięstwo w  bezpośrednim głosowaniu klientów ma dla nas szczególne znaczenie.

Artur Stępowski, dyrektor generalny Visonic Sp. z o.o.

 

Ogromnie cieszy nas , że jury konkursowe doceniło nasz najnowszy system PuzzleFlow WebtoPrint. To jedna z wielu naszych innowacyjnych propozycji skierowanych do drukarń, która może nie tylko odmienić ich wizerunek i pozycje na rynku, ale przede wszystkim przynieść im trwały komercyjny sukces. PuzzleFlow WebtoPrint prezentowany był przez nas po raz pierwszy na ubiegłorocznych targach drupa w Düsseldorfie, gdzie stanowił unikalną na skalę światową propozycję i od razu spotkał się tam z powszechnym zainteresowaniem przedstawicieli branży poligraficznej. Złoty Medal MTP jest obecnie kolejnym potwierdzeniem jego innowacyjności. Mamy nadzieję, że nagroda ta przyciągnie w jeszcze większym stopniu gości odwiedzających Poligrafię na nasze stoisko, gdzie poprzez prezentację na żywo tego rozwiązania będą mogli zapoznać się z nim jeszcze dokładniej i docenić jego praktyczne cechy i zalety.

Jako wiodący producent stalowych pokryć dachów i elewacji przykładamy dużą uwagę, nie tylko do wysokich standardów produkcji, budowania nowych kanałów dystrybucji, ale również do szukania efektywnych form promocji. Złoty Medal uważamy za ważny element promocji marki wśród konsumentów i wykonawców. Dzięki dużej rozpoznawalności i pozytywnemu wizerunkowi nagrodę tę uważamy za dobrą alternatywę dla innych działań reklamowych

Krzysztof Pruszyński, Prezes Zarządu, Blachy Pruszyński